İçerik Bulutu

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 81.8 MB
  • Version 1.31
  • Dil Türkçe
  • Firma ICERIK BULUTU INTERNET HIZMETLERI ANONIM SIRKETI
İçerik Bulutu, iş dünyanızda daha profesyonel olmanız konusunda sizlere kaliteli içerikler üretmek amacı ile geliştirilmiştir.

İçerik Bulutu, profesyonel ve onaylanmış içerik üreticileri ile içerik ihtiyacı olan markaları bir araya getiren ve bu büyük operasyonu iki taraf için de ürettiği teknoloji ve servislerle kolaylaştıran bulut tabanlı ?bir platformdur. Platforma dahil olarak kendinize yönelik yararlı bilgilere erişmek için uygulamayı IOS  cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Mobil uygulamamızın tüm özelliklerini, aktif olarak kullanmak için yayıncı, yazar ve müşteri merkezi hesaplarından birine sahip olmanız gerekmektedir. Sizde iş hayatınızı zirveye çıkartmak için başlangıcı yapın, İçerik Bulutu uygulamasına sahip olun ve özel olarak hazırlanmış mobil içeriklere göz atmaktan geri kalmayın. Takip etmiş olduğunuz profesyonel markaların sağladığı kazançları ve hesap özetlerini, yapılan harcamaları görüntüleyebilirsiniz. Bu kazançları kendi işinize endeksleyebilir ve daha da istikrarlı bir şekilde ivme kat edebilirsiniz. 

Kendinize faydalı olacak içerik taleplerinde bulunabilir gelen içeriklere göz atarak faydalanabilirsiniz. Üretilen, editör tarafından kontrol edilen, onayınızı bekleyen ve onayladığınız içerikleri kontrol edebilirsiniz. Editör onayı almış içeriklerinizi okuyabilir, onay ya da revize verebilirsiniz. Favori yazarlarınızı belirleyebilir ya da istediğiniz yazarları engelleyebilirsiniz. 

İçerik Bulutu indir
DİĞER SÜRÜMLER